Upravit stránku

Zahradní nábytek NARDI

24. 05. 2017DEKOART s.r.o.

S radostí Vám oznamujeme, že se nám podařilo získat do našeho portfólia nová značka!!!

Nardi Spa navrhuje a vyrábí kvalitní designový zahradní nábytek. Tento stylový moderní nábytek poskytuje dokonalou pohodu a relaxaci pro uživatele. Jeho vysoká kvalita je garantována tím, že naprosto veškeré komponenty jsou výhradně italské a celá výroba je realizována v Itálii. 100% Made in Italy.

Materiály

Polypropylen, termoplasty, vše v nejvyšší kvalitě a v kombinaci s jinými materiály, jako je hliník, syntetické tkaniny, polstrovaná čalounění a sklo, hrají hlavní roli v Nardi kolekcích. Používané materiály a jejich originální kombinace představují již v základních řadách obrovskou škálu barev a provedení. Know-how společnosti, neustálé modernizace technologií spolu s rafinovanou rukou designéra Raffaella Galiotto, přispívají k tvorbě každoročních novinek v segmentu stolů, židlí, křesel v kolekcích nejen pro běžné zahradní posezení, ale hlavně pro profesionální restaurační a gastro odvětví. Dokonalé spojení stylu a funkčnosti přináší úžasnou proměnu venkovního prostoru v originální sofistikované posezení pod širým nebem.

Vlastnosti výrobků

Úspěch kolekcí je dán důrazem na neustálý výzkum a technologické inovace: 

- Kvalitní plasty probarvené ve hmotě a ošetřené anti-UV protektory, což znamená, že barvy produktu zůstávají beze změny, dokonale jasné a plné, i když jsou vystaveny povětrnostním vlivům či slanému prostředí po delší dobu.

- Vyráběné výrobky jsou lehké, snadno se čistí, jsou netoxické a anti-statické,

- Všechny výrobky jsou 100% recyklovatelné

- Místní zdroje surovin ve výrobním řetězci zaručují dokonalou kontrolu kvality každého jednotlivého výrobku. Nardi klade důraz na služby zákazníkům spočívající v poskytování včasné logistiky a marketingové pomoci, plánování dodávek, v dostupnosti zásob, poprodejních službách a servisu a v budování vztahů mezi výrobcem a jeho zákazníky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti