Upravit stránku

K realizaci tohoto apartmánu jsme byli zákazníky vyzváni na přelomu zimy a jara. A musím konstatovat, vybrali si perfektně, je tam prostě krásně. Dispozice tohoto apartmánu je 2+KK, doplněný o předzahrádku. Náš úkol byl, zařídit apartmán nábytkem, včetně kuchyně vyrobené na míru. Svítidly, elektronikou, textilem a bytovými doplňky. Jelikož se jednalo o stálého zákazníka, nebyl žádný problém s výběrem tak již osvědčených značek. Takže nábytek jsme vybrali ze značky Hülsta, kuchyň vyrobila naše truhlárna a osadila spotřebiči Bosch. Svítidla nám dodali italské firmy Artemide a Linealight. Textil a koberce, rakouská kvalita značky Inku. A nakonec doplňky, těch bylo opravdu mnoho, přání zákazníka bylo "kompletně vybavit", takže od hrnců k jídelnímu servisu a od dekorací až k ručníkům, ale za léta praxe, ale i z osobního života padlo rozhodnutí na značky: Zack, Blomus, ASA Selection a spoustu dalších.

Zákazníci jsou spokojeni, kombinace povedeného interiéru, který byl podle jejich představ, krásné přírody a možnosti místa, kam mohou "utéct" od každodenního pracovního shonu, je přeci k nezaplacení?

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti