Upravit stránku

Tento projekt byl pro nás velmi příjemný. Náš dlouholetý zákazník nás přišel požádat o pomoc s realizací prostorů na privátní welnes s posilovnou. Sám už měl v celku jasné představy o tom, jak by daný prostor měl vypadat. Co bylo hlavním požadavkem bylo, aby samotný prostor byl prostorný, vzdušný, ale i vhodný k relaxaci a odpočinku.

Usedli jsme tedy k práci a začali vymýšlet a kreslit. Zní to vcelku jednoduše, ale naším úkolem bylo postavit kompletně celé projektové zpracování dokumentace a grafických návrhů. Díky tomu jsme nad tím nějaký čas strávili, ale stálo to za to. S finálním návrhem byl zákazník velmi spokojený.

Mohli jsme se tedy pustit do práce a opravdu všichni řemeslníci se mohli doslova vyřádit na tomto projektu. Byli tedy povoláni naši chlapy, kteří za ta léta spolupráce, spolu tvoří perfektní tým a dokáží odvést špičkovou práci.

Instalatér měl poměrně horké chvilky při řešení rébusu, jak sladit dohromady veškeré technologie (ohřev bazénu, klimatizace, tepelné čerpadlo, vytápění a rekuperace vzduchu) vše nakonec vyřešil na jedničku. Přírodní štípaný kámen nedostal do ruky nikdo jiný než náš obkladač jehož trpělivost a preciznost mu závidíme a občas by jsme trochu potřebovali půjčit.😊 Naše parta začala o něco déle a to položením koberce do posilovny od rakouské firmy Inku. Následovala instalace moderních světel, které byli vyrobeny na míru od italské společnosti Linealight, díky nim dostal prostor moderní a však klidný nádech. Dále jsme welnes vybavili nábytkem na zakázku z důvodu udržení jednotného vzhledu obou místností. Na pracovní závěr jsme dostali tu čest a odnesli jsme oba bazény na místo (ještě dnes když si na to vzpomenu bolí mě záda.😊) No a jak to končí, na závěr se umístil sedací nábytek, mimo jiné ten top nejkvalitnější který nabízíme a to od firmy Rausch classic. A nesmí chybět ani dekorativní doplňky na zútulnění prostoru, zde jsme se spolehli na německé výrobce Blomus a Zack.

Co hodnotím jako nejlepší vychytávku je stínění celého prostoru , stínící rolety den/noc na dálkové ovládání. Jedním ovladačem máte možnost ovládat celé welnes a pokud někdy zapomenete (jako Já dost zapomínám 😊) na přívod elektřiny, vůbec nevadí. Vyrábí se i na bateriový pohon, kdy po nabytí baterie vydrží s přehledem půl roku.

Závěrem, zákazník s rodinou byli velmi spokojeni. A za nás musím říci, že tyto projekty nás velice baví máme možnost ukázat náš um a znalosti. Těší nás, že těchto projektů přibývá.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti